biżuteryjnie-lalkowo.

Pierwsze broszki, kolczyki, pierścionki... z moimi zdjęciami, lalkami... Jedno nielalkowe to dym kadzidła.
Teoretycznie nie ma już kolczyków z Oczkiem, pierścionka z Oczkiem i bardzo możliwe, że pierścionka z Bibi... najchętniej zostawiłabym sobie je wszystkie ale... ma ktoś ochotę?

W przeciągu miesiąca pojawi się jeszcze 6 broszek(lub wisiorów jak kto woli) i 3pary kolczyków sztyftów, następne ew. pod koniec lipca. Dlatego... chciałby ktoś któreś z tych błyskotek? :) Niestety -przyznaję się - nie umiem ich dobrze sfotografować bez filtra polaryzacyjnego, który razem z moją lustrzanką zakosił mój chłopak. Nie chciałabym obiecywać, ze jutro... ale na dniach będą pojedyncze zdjęcia :) Jeśli ktoś jest zainteresowany - zapraszam na drycha@wp.eu :)5 komentarzy:

 1. chcieć to ja chcę, ale do końca czerwca bez kasy jestem :D:D

  OdpowiedzUsuń
 2. no ta kolekcja najbardziej mi sie podoba :) ale tez jak na razie nie moge nic wydac, gdyz wszystko mam odlozone na wycieczke do wroclawia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj, chciałam zapytać czy używałaś w tych cudeńkach plastikowych kaboszonów, szklanych czy może sama zrobiłaś szkiełka z żywicy?
  Poszukuję takich elementów do moich wytworów bo kończy mi się obecny zapas ale nigdzie nie mogę znaleźć szklanych. Z góry dziękuję za odpowiedź.
  Pozdrawiam
  PellucidMind :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Drycha - mixedmedia - craft - handmade , Blogger