*Scraps of Darkness December Kit!!*

Welcome!
Today is the premiere of December Scraps of Darkness Kit. "Winter's Eve" possessed me to the bone, took my hands, head and scissors (cut out a lot of hand! All thanks to Karo
la;) probably she has for me a big flow;).

Witajcie! Dziś premiera grudniowego zestawu Scraps of Darkness. "Winter's Eve" zawładnął mną do szpiku kości, przejął moje łapska, głowę i nożyczki (nawycinałam się! Wszystko dzięki Karoli;) chyba ma na mnie za duży pływ;).

I invite to look at my works with the "Winter's Eve!"
Bez przydługiego wstępu zapraszam do obejrzenia moich prac z "Winter's Eve!"
*
At the first fire - ornaments. I mention the mists now! Lindy's mists are great. If I had deals to buy it ever again - I will not wonder long. Great price and great quality.
Na pierwszy ogień - zawieszki. Właśnie tu wspomnę o mgiełkach! Są świetne. Firma nazywa się Lindy's Stamp Gang :) i daje radę! Jeśli będę miała okazje je jeszcze kiedyś kupić - nie będę się długo zastanawiać. Świetna cena i świetna jakość. Howgh.
(list of products that I used)

*
"Dark Minds" is my favorite work from "Winter's Eve" ... I am happy with the effect of duplicate photographs:) Besides that! take a look at how many items from the papers I cut down by hand! glitter pieces on the top left, bottom left, right, and under the title... and near the photograph.
"Dark minds" to moja ulubiona praca z "Winter's Eve"... Jestem zadowolona z powielenia fotografii :) Poza tym! przyjrzyjcie się ile elementów z papierów powycinałam ręcznie! brokatowe na górze z lewej, na dole z lewej, prawej i pod tytułem.. dodatkowo przy zdjęciu.
*
Tag with black-and-love theme;) I fell in love with these metal flowers!
Tag z czarno-miłosnym przesłaniem ;) Tu też wycinanki, też duużo mediów, na dodatek zakochałam się w tych metalowych kwiatach!
(list of products that I used)


*
Next is work that I created for great 2:16. :) Eliza lived among the flowers and awesome Glitz newspaper design. I added a clock placed on a metal BoBunny element. Oh! I am glad that I decided to took "color" dec add on 'cause it consisted of a Prima mistables! very nice to coloring!
Na poniższej pracy zdjęcie, które zrobiłam wspaniałej Drugiej Szesnaście. :) Eliza zamieszkała pośród kwiatów i pysznego gazetowego papieru Glitza. Dopełnieniem jest zegar umieszczony na metalowym elemencie BoBunny :) ah! jestem zadowolona, że zdecydowałam się na dodatek "color" z grudniowych zestawów, bo w jego skład wchodziły też mistables z primy! Czyli te kwiaty - bardzo fajnie się barwią!
(list of products that I used)


*

Terribly bright page, right? There are altered flowers. Themselves are very nice but I had to punch them:)) Two of these are separated petals to make them smaller - composition looks better:)
Na poniższym zdjęciu ja. Strasznie jasno wyszło, prawda?? Kwiatki przerobiłam po swojemu. Same w sobie są bardzo fajne ale musiałam je potraktować dziurkaczem :)) Poza tym dwóm z nich poobrywałam płatki żeby je zmniejszyć - kompozycja lepiej wygląda :)
(list of products that I used)

(I love this chandelier! Uuuwielbiam ten żyrandol!!)

*

At the end something more delicate.
Na koniec coś jeszcze delikatniejszego.
Glitz i Prima.
(list of products that I used)*

I adore this kit - thank You Melinda!
Necessarily check out Scraps of Darkness for look at works of the whole DT:)
Ubóstwiam ten zestaw - Melinda bardzo się postarała!! Koniecznie zajrzyjcie na Scraps of Darkness po prace reszty dziewczyn z DT :)

At scrapbook.com find a list of products that I used:)

8 komentarzy:

 1. bardzo się cieszę, że się mnie nie posłuchałaś. :)
  piękne prace wszystkie. wracam się napatrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne wszystkie ale ten czarny scrap jest niesamowity! Długo się wpatrywałam i ze dwa razy musiałam przeczytać to, co napisałaś, bo jakoś nie chciało mi się wierzyć, że to nie digital. Super! Takie efekty ręcyma!?! Magia!
  :)

  OdpowiedzUsuń
 3. o matko! zarąbiste prace! nie wiem, która lepsza... każda ma tyle w sobie, że aż słów mi brakuje, żeby to opisać :/ boooooooooskie prace!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie są piękne ale najbardziej moją uwagę przyciąga ten czarny ! Jest taki pełen tajemnic.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. ależ cudny wysyp dzisiaj...ale przy pracy z Elizą wymiękłam!!!:))

  OdpowiedzUsuń
 6. o matko ;o
  nieziemskie prace! jedne z twoich najlepszych na prawde! ;o

  OdpowiedzUsuń
 7. "Dark minds" powala. Jest, jest, jest...(no i tu zabrakło mi słów i weny by wyrazić stan mych estetycznych przeżyć przy oglądaniu powyższej pracy). W każdym razie, kobieto, twórz i nie przestawaj, bo talent masz niesamowity.

  OdpowiedzUsuń
 8. mnogość świetnych prac, podobają mi się dodatki w tym ostatnim delikatnym scrapie z lustrem ;-) ale czarny pierwszy jest r-e-w-e-l-a-c-y-j-n-y !!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Drycha - mixedmedia - craft - handmade , Blogger