sushi!

Zaraz Scrapowisko!! Nie mogę się doczekać, już naładowałam akumulator w aparacie i mam zamiar go używać ;) Zazwyczaj podczas takich wydarzeń cyknę parę zdjęć - o ile w ogóle - i wpadam w taki kosmos, że zapominam o aparacie ;) Życzcie mi, żebym miała Wam co pokazać po weekendzie!
Scrapowisko soon! I can't wait! I recharge the battery in the camera, and I intend to use it;) Usually at such events I do some pictures and forget about the camera... Wish me a better memory! ;))

Dziś mam Wam do pokazania sushi scrapa. Zrobiłam go jako RevolvingDoorArtist dla TheColorRoom na podstawie palety na ten tydzień. :) Przyznam, że była dla mnie MEGA-trudna. Róż i lilafiolet?... Nie wiedziałam od czego zacząć... na szczęście trafiłam na fotki z 2010, grillowany łosoś i wasabi od razu skojarzyły mi się z paletą #103;)
Today I have to show you the sushi LO. I created it as RevolvingDoorArtist for TheColorRoom based on the palette for this week. :) I must admit that for me was the MEGA-hard. Pink and lilac? together? for me??? ... I didn't know where to start! Fortunately, I found photos from 2010, grilled salmon and wasabi immediately reminded me of pallete #103;)

paleta #103/palette #103:
*

Nie zapomnijcie wpaść na TCR! :) Dziewczyny zrobiły świetne scrapy! :) Czekamy też na Twoją pracę :)
Don't forget to run into TCR! :) Girls did great pages! We look forward to your work too :)

To co, do zobaczenia w Łodzi? ;)

4 komentarze:

 1. z kolorystyka wybrnęłaś genialnie! nigdy nie sądziłam, że LO z jedzonkiem może tak wabić ;) rewelacyjne detale!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam sushi, a w Twoim wydaniu to aż człowiek głodnieje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie przepadam za sushi...ale cała ta oprawa jest świetna...ta ryba mnie rozwaliła:))...i urocze serducha:))
  do zobaczenia jutro...ja akumulator dzisiaj dopiero naładuję:))

  OdpowiedzUsuń
 4. ;O jak rpzewinelam posta jak otworzylam twoj blog to dwa razy sie upewnilam czy to na prawde drycha.blogspot.com :D no takie kolory! kto by sie spodziewal! :D ale jak widac artysta poradzi sobie ze wszystkim:D piekna praca drysz!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Drycha - mixedmedia - craft - handmade , Blogger