back to spring

Aura w Warszawie nie jest dziś wybitnie wiosenna... Za to coś mi strzeliło (konkretnie konkurs BoBunny;) do głowy i zabrałam się za pastę modelująca i kolekcję GardenGirl. Wykorzystałam m.in. ich papiery, rub-onsy i tekturki.
Weather in Warsaw isn't very spring today... but thanks to the BoBunny's competition I sat down to a modeling paste and GardenGirl collection: papers, rub-ons and noteworthys.


 Jak zwykle dopracowałam detale. Użyłam między innymi słowniczka ang-pl dodanego do któregoś z moich podręczników z technikum i "metki" od papierów BB. ...i tak możecie znaleźc np. po lewej stronie napis "Bo-Bunny's backs to spring".
I love to tweak the details! I used the dictionary (ang-pl added to one of my textbooks from the technical college) and scrapbooking papers' labels ...eg. on the left side are the words "Bo-Bunny's backs this spring."Koralowo-różowy (o mamo!) napis "spring" wykombinowałam z napisu (zdaje się) "you're the best" (rub-onsy), np. "g"="y"+"o", "!"="i" itd. :)
Coral-pink (omg!) word "spring" I figured with rub-on text (it seems) "You're the best", eg. "g"="y"+"o", "!"="i" etc. :)

  Moja praca została wyróżniona! :) z czego bardzo się cieszę :)
 My work was featured!! :) I'm so happy :)

11 komentarzy:

 1. Toż to szok! Dryszko, scrap jest cudny, niesamowicie wiosenny i pełen optymizmu :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Auguri di una serena Pasqua a te e a tutti i tuoi cari.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniała wiosna! Sprytny miałaś pomysł na ten napis:) Gratuluję wyróżnienia:) I radosnych Świąt życzę, jeśli obchodzisz:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za odwiedzinki,no ale gdzie to smocze jajo,ja się pytam?:)))Twoje prace są na razie dla mnie nieosiągalne,więc podglądam i podgladam.
  Spokojnych,udanych,zrelaksowanych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczny scrap! Ogromnie mi się podoba :*

  OdpowiedzUsuń
 6. drysz!!! umarlam!! ta praca jest rewelacyjnie wiosenna, kwiecista, urocza i.. NIE MROCZNA ;O idealna na sciane w moim pokoju haha :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję wyróżnienia :) Praca cudnie rozkwitająca :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Drycha - mixedmedia - craft - handmade , Blogger