zrobiłam ją na czarno

Trawnik pokryty śniegiem to nie najciekawszy widok na dzień dzisiejszy ale z tego obrzydliwego robionego "z biodra", na szybko i bez zmiany ustawień aparatu zdjecia za dużo nie widać ;) Fotka machnięta w drodze na sylwestrową imprezę, ostatnia strona albumu 2009. To nie znaczy, że nie będę Was już męczyła tym albumem, bo odświeżam strony nie po kolei... ;) Strona powstała na bazie aktualnej palety (107) TheColorRoom ;) Inspiracja mapką też jest widoczna :)
Snow-covered lawn isn't the most interesting view today but that pic is horrible, maybe you don't see snow?;) Photos was taken on way to New Year's Eve party, last page of the album in 2009. But that isn't the end of album, I create pages in a different sequence ;)
Page created with current palette (107) TheColorRoom, inspiration of sketch is also visible :)


*
...w czwartek zapraszam na album dziecięcy!
If you want to see photo album for child - come back in Thursday :) Welcome!

4 komentarze:

 1. Fajne jest to zestawienie czarnego z tym kolorowym (mimo wszystko) zdjęciem :) Świetne szczególiki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Yyy, kiedy się już rozsiadłam wygodnie do kontemplacji wytworów twych, oczywiście milion rzeczy musiało mi przeszkodzić, wrr ;/
  No!
  A tu takie pięknoty ;D
  Pierwsze, co mi w oko wpadło to ten delikatny zaciek u góry. Skojarzył mi się z dymkiem papierosowym i z tym specyficznym klimatem zadymionej knajpy :) Ale to zapewne dlatego, że od 2 tyg. jestem na detoxie, bo postanowiłam rzucić palenie, hyhy ;)
  A ta fotka z biodra jest świetna. Tak wszystko pasi tutaj do siebie, że oko mi wyłazi z orbity, bo wgapiam się niczym sroka w gnat :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ojej, to trzymam kciuki za rzucenie fajek!:)

   Usuń
  2. Dzięki, dobra kobieto :)

   Usuń

Copyright © 2014 Drycha - mixedmedia - craft - handmade , Blogger