zrobiłam ją na czarno

Trawnik pokryty śniegiem to nie najciekawszy widok na dzień dzisiejszy ale z tego obrzydliwego robionego "z biodra", na szybko i bez zmiany ustawień aparatu zdjecia za dużo nie widać ;) Fotka machnięta w drodze na sylwestrową imprezę, ostatnia strona albumu 2009. To nie znaczy, że nie będę Was już męczyła tym albumem, bo odświeżam strony nie po kolei... ;) Strona powstała na bazie aktualnej palety (107) TheColorRoom ;) Inspiracja mapką też jest widoczna :)
Snow-covered lawn isn't the most interesting view today but that pic is horrible, maybe you don't see snow?;) Photos was taken on way to New Year's Eve party, last page of the album in 2009. But that isn't the end of album, I create pages in a different sequence ;)
Page created with current palette (107) TheColorRoom, inspiration of sketch is also visible :)


*
...w czwartek zapraszam na album dziecięcy!
If you want to see photo album for child - come back in Thursday :) Welcome!

4 komentarze:

 1. Fajne jest to zestawienie czarnego z tym kolorowym (mimo wszystko) zdjęciem :) Świetne szczególiki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Yyy, kiedy się już rozsiadłam wygodnie do kontemplacji wytworów twych, oczywiście milion rzeczy musiało mi przeszkodzić, wrr ;/
  No!
  A tu takie pięknoty ;D
  Pierwsze, co mi w oko wpadło to ten delikatny zaciek u góry. Skojarzył mi się z dymkiem papierosowym i z tym specyficznym klimatem zadymionej knajpy :) Ale to zapewne dlatego, że od 2 tyg. jestem na detoxie, bo postanowiłam rzucić palenie, hyhy ;)
  A ta fotka z biodra jest świetna. Tak wszystko pasi tutaj do siebie, że oko mi wyłazi z orbity, bo wgapiam się niczym sroka w gnat :)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Tagi

mixedmedia (161) kartki (85) scrapbooking (83) 3rd Eye (70) journal (68) tutorials (66) dark (61) Scraps of Darkness (58) kolaż (46) notesy (32) o produktach (24) lo (21) tagi (18) altered (16) halloween (15) warsztaty (11) albumy (10) dolls (8) muzyka (8) lalki (7) review (7) Kuretake (6) artykuł (5) ślub (5) monster high (4) steampunk (4) zakładki (4) fotografia (3) pudełka (3) home (2) pop-up (2) ramka (2) shadowbox (2) (anty)ramki i lustra (1) magnesy (1) quilling (1) recycle (1) vintage (1)
Copyright © 2014 Drycha - mixedmedia - craft - handmade , Blogger