Czerń i biel * Black and white

Czerń i biel. Już miałam pisać, że raczej nie lubię tego połączenia począwszy od moich mebli, kończąc na ubraniach ale... to jest ciekawy temat. Raz nie mogę patrzeć na czerń i biel, raz wydaje mi się fantastycznym połączeniem - paski na wiktoriańskich ciuchach, żukosoczkowe paski (tak, tak, paski rządzą;)...
W każdym razie takie połączenie wydało mi sie szalenie trudne. 
Czerń. Biel. A co z łączącymi je tonami szarości?? Chciałam je ominąć ale nie udało się - szarości można znaleźć na zdjęciu (chyba) z gazety. Wszystko inne to światło lub cień. Ewentualnie niedobarwiony środek przedartego brystolu na górze po prawej. Howgh.
Black'n'white. I wanted to write, that I wouldn't like b&w from my furniture to clothes, but at the end... This is an interesting topic. One time I can't look at black and white, next time it seems to be fantastic combination - strips of Victorian clothes, Beetlejuice's stripes (yes, yes, stripes rule;)
In any case, this combination seemed to me extremely difficult.
Blacks. White. What about tones of gray
joining them? I wanted to avoid them but failed to - gray can be found in the picture from newspaper. Everything else is light or shadow. Howgh.

Pocztówkę stworzyłam oczywiście na czarno-białe wyzwanie Craft Artwork.
I made this postcard for black'n'white challenge at Craft Artwork.

*
ps. Gdybyście chcieli odnaleźć 100% Drychową pracę - to jedna z nich :) Licząc eksperymenty, zabawy stylami itd. to właśnie przy takich pracach, czuję, że to właśnie ja, do najdrobniejszego włókienka papieru.
ps. If you want to see 100% Drycha in Drycha's works - that's it! If I wondered about all challenges, experiments and play with styles... it's at such works I feel that it's me, to the smallest fibers of paper.

5 komentarzy:

 1. Jest superowa, serce i żaglówka i napis :D
  Koniecznie dodaj ją do inlinkza ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. czerń i biel wydają się takie poważne, trochę surowe i oschłe... na ubraniach jako jedyne kolory wydają mi się zbyt eleganckie, dlatego odpadają ;) pooozdrawiam! =)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesteś wielka ;)! Ta pocztówka jest po prostu świetna i z takim przesłaniem ;) Stworzyłaś świetny klimat ;)! Gratuluję pomysłowości no i talentu artystycznego rzecz jasna ;)
  Serdecznie pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Tagi

mixedmedia (161) kartki (85) scrapbooking (83) 3rd Eye (70) journal (68) tutorials (66) dark (61) Scraps of Darkness (58) kolaż (46) notesy (32) o produktach (24) lo (21) tagi (18) altered (16) halloween (15) warsztaty (11) albumy (10) dolls (8) muzyka (8) lalki (7) review (7) Kuretake (6) artykuł (5) ślub (5) monster high (4) steampunk (4) zakładki (4) fotografia (3) pudełka (3) home (2) pop-up (2) ramka (2) shadowbox (2) (anty)ramki i lustra (1) magnesy (1) quilling (1) recycle (1) vintage (1)
Copyright © 2014 Drycha - mixedmedia - craft - handmade , Blogger