Czerń i biel * Black and white

Czerń i biel. Już miałam pisać, że raczej nie lubię tego połączenia począwszy od moich mebli, kończąc na ubraniach ale... to jest ciekawy temat. Raz nie mogę patrzeć na czerń i biel, raz wydaje mi się fantastycznym połączeniem - paski na wiktoriańskich ciuchach, żukosoczkowe paski (tak, tak, paski rządzą;)...
W każdym razie takie połączenie wydało mi sie szalenie trudne. 
Czerń. Biel. A co z łączącymi je tonami szarości?? Chciałam je ominąć ale nie udało się - szarości można znaleźć na zdjęciu (chyba) z gazety. Wszystko inne to światło lub cień. Ewentualnie niedobarwiony środek przedartego brystolu na górze po prawej. Howgh.
Black'n'white. I wanted to write, that I wouldn't like b&w from my furniture to clothes, but at the end... This is an interesting topic. One time I can't look at black and white, next time it seems to be fantastic combination - strips of Victorian clothes, Beetlejuice's stripes (yes, yes, stripes rule;)
In any case, this combination seemed to me extremely difficult.
Blacks. White. What about tones of gray
joining them? I wanted to avoid them but failed to - gray can be found in the picture from newspaper. Everything else is light or shadow. Howgh.

Pocztówkę stworzyłam oczywiście na czarno-białe wyzwanie Craft Artwork.
I made this postcard for black'n'white challenge at Craft Artwork.

*
ps. Gdybyście chcieli odnaleźć 100% Drychową pracę - to jedna z nich :) Licząc eksperymenty, zabawy stylami itd. to właśnie przy takich pracach, czuję, że to właśnie ja, do najdrobniejszego włókienka papieru.
ps. If you want to see 100% Drycha in Drycha's works - that's it! If I wondered about all challenges, experiments and play with styles... it's at such works I feel that it's me, to the smallest fibers of paper.

5 komentarzy:

 1. Jest superowa, serce i żaglówka i napis :D
  Koniecznie dodaj ją do inlinkza ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. czerń i biel wydają się takie poważne, trochę surowe i oschłe... na ubraniach jako jedyne kolory wydają mi się zbyt eleganckie, dlatego odpadają ;) pooozdrawiam! =)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesteś wielka ;)! Ta pocztówka jest po prostu świetna i z takim przesłaniem ;) Stworzyłaś świetny klimat ;)! Gratuluję pomysłowości no i talentu artystycznego rzecz jasna ;)
  Serdecznie pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Drycha - mixedmedia - craft - handmade , Blogger