True Romance

Yay! That's Scraps of Darkness Reveal Day! July Kit "True Romance" has beautiful color palette and so many great designs! Love that Kit :)
I have some ideas (ok, a little more than just few) for that but today I show You two works :)

Premiera nowego zestawu Scraps of Darkness!! Lipcowy "True Romance" ma świetną paletę kolorystyczną i same fajne wzory ;) Bardzo polubiłam ten zestaw :)
Mam parę pomysłów (ok, więcej niż parę;) ale dziś pokaże Wam dwie prace. :)

First is page from 2009 album (omg yesterday I sewed it to 2 am... Yes, I made holes with Cinch but album is really thick... Sewing was better solution I think.) I have few pages to do... but... I'm closer to end of the work! and I'm really happy for that;)
I really don't remember what ruins is this... I just sent e-mail for my aunt, she surely knows...
(I love mini envelopes from kit!! they're great :D)
Pierwsza praca to strona z albumu 2009 (rany, wczoraj zszywałam go do drugiej w nocy... Tak, podziurawiłam już strony cinchem ale z albumu wyszedł taki spaślaczek, że uznałam zszycie za lepsze rozwiązanie...) Jeszcze czeka na mnie pare stron do wykończenia... ale... jestem bardzo blisko końca prac :D I bardzo sie z tego powodu cieszę!;)
Nie pamiętam, co to za ruiny... Wysłałam maila do cioci, ona na pewno wie... 
(Uwielbiam małe kopertki z zestawu :D są świetne :D)

*
I wanted to do something in Frida Kahlo style... Well... there are still Frida's qoutes. ...and 3rd Eye stamps "Lila" inspired by Frida and sugar skulls.
Chciałam zrobić coś w stylu Fridy Kahlo... Cóż... przynajmniej cytaty są Fridowe ;) ...stempel 3rdEye "Lila" też... projektowałam go myśląc o Fridzie i meksykańskich czaszkach.


 I colored Webrset's Pages Dazzle Gems (and metal pieces of Prima flower)) with alkohol ink, add some glimmer mist to Prima's chipboard sticker...
Dazzle Gems od Webster's Pages i metalowe części kwiatów Primy pomalowałam tuszem alkoholowym. Tekturka-naklejka Primy została potraktowana Glimmer Mistem...


 I spread pin from kit... again! Sorry but tulle pieces and beads are singles now ;)
Znowu rozłożyłam ozdobną szpilkę z zestawu! Koraliki i skrawki tiulu znalazły się w rożnych częściach pracy.

ps. I made that with old CD's ;)

ps. Zawieszka powstała na bazie starych płyt CD ;)

*
Hope You enjoy "True Romance" like me :D That's really great to work with that! :D I'm going to make more work with SOD July Kit really soon!
Check Scraps of Darkness page, blog and DT blogs to see more inspirations :)
See you!!
Mam nadzieję, że "True Romance" podoba Wam się przynajmniej tak bardzo jak mi :D Świetnie pracuje się z tym zestawem :) Niebawem pokażę więcej prac z lipcowym SODem :) Tymczasem zajrzyjcie na stronę Scraps of Darkness, blog oraz blogi innych projektantek po więcej inspiracji :)
Do następnego!

1 komentarz:

  1. Faktycznie ten zestaw jest genialny. I wcale się nie dziwię dlaczego tak Ci podpasował. Przepięknie wydobywa czerwień i czerń nadając takiej głębi. Obie prace super. Mam nadzieję, że pokażesz więcej spaślaczka :)
    Ale ta zawieszka to już dzieło sztuki. Cudowna! Jaka klimatyczna. Świetnie pokolorowałaś Lilę. Idealnie pasuje do tego klimatu.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Drycha - mixedmedia - craft - handmade , Blogger