Baroque night * Barokowa noc

Wczoraj (w zasadzie dzisiaj...) na facebooku marudziłam na bezsenność. Aż przypomniał mi się bezsenny kolaż z 2009r. Może to kwestia braku muzyki przy zasypianiu? Na poprzednim telefonie miałam zgraną muzykę i na dobranoc puszczałam sobie jakieś spokojniejsze kawałki... Coś w rodzaju Thirteen Senses "Into the fire", Lulu Rouge "Melankoli", Pearl Jam "Black", God is an Astronaut "Suicide by star", Marron 5 "Secret" - bardzo polubiłam ten kawałek od kiedy Czekoczyna go udostępniła na blogu O.O Mogłabym tak dłuuuugo wymieniać. W każdym razie wsłuchiwałam się w playlistę i zasypiałam... a teraz? Z tym telefonem po tacie? Z tym telefonem, z którym muszę wytrzymać do końca umowy, bo dwa poprzednie mi się popsuły? W co nadal nie mogę uwierzyć, to musiał być jakiś wredny spisek sieci komórkowej na "T", która usilnie, nieprzerwanie i namolnie chce mi wcisnąć nowy telefon z następnym abonamentem do płacenia. Choćbym miała kupić go psu. Nie ma mowy.
Yesterday (well, today...) on facebook I was loitering for insomnia and I remembered the sleepless collage from 2009... Maybe I can't go sleep without music? With my last phone I had a harmonious music and for good night I played some quieter songs ... Something like Thirteen Senses, "Into the Fire", Lulu Rouge "Melankoli", Pearl Jam "Black", God is an Astronaut "Suicide by Star", Marron 5 "Secret" - really liked that song since Czekoczyna share it on her blog! I could just write and write about songs... In any case, I listened to the playlist, and fell asleep... and now? With my dad's old phone? With this phone, which I must have to the end of the contract, because the other two are dead? I still can't believe it! I think it was some nasty conspiracy of my mobile network, which urgently and continuously and importunately wants me to get a new phone with the next contract to pay. Even if I had to buy it for my dog. Hell no!

Przecież ja nie o tym chciałam... Dzisiaj ręcznie wyszywany komplet broszka + kolczyki. Powstał jeszcze przed Industrialną Pszczołą... Oto "Barokowa noc":
Today I want to show You hand-embroidered brooch + earrings set. It was created before the Industrial Bee ... This is the "Baroque Night":


 *
 *
*
Bardzo dziękuję za wszystkie dobre słowa pod poprzednią notką z Pirackim Notesem!! :) Dodajecie skrzydeł :)
Thanks so much for all kind words for my latest post with Pirate Notebook! :) You're great :)

7 komentarzy:

 1. That's really pretty! Will you be selling this set or wearing them or giving them to family?

  I Hope you can make a new playlist and sleep well.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I can't make playlist on my actual phone :/ that's the problem...

   Glad You like my set :) I want to sell it but must to choose gallery :)))

   Usuń
 2. wow!!! Those are gorgeous!!
  Hope you're hanging in there with the old phone and find other ways to listen to music!

  OdpowiedzUsuń
 3. 'black' to wciąż jedna z moich najukochańszych piosenek. nie mogę wybaczyć pj ich dwóch ostatnich płyt, ale będę ich kochać chyba do końca życia...

  komplet jest przepiękny, aż się biję z myślami - nijak by mi nie pasował do moich trekkingowych butów i polaru :( ale aż mi się zachciało mieć piękne czarne sukienki i takie coś do kompletu

  OdpowiedzUsuń
 4. Och, Ty zdolniacho!!! Rewelacyjny komplecik:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Komplet super, szczególnie ta broszka.... wszystkie które miałam poszły a dla siebie w końcu nic nie zostawiłam :/ (chyba muszę coś zamówić?)
  Ale pierścionek jest mocno eksploatowany i zawsze zwraca uwagę :)))

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Drycha - mixedmedia - craft - handmade , Blogger