"light" journal page + SOD Reveal!

http://4.bp.blogspot.com/-YQ31SODi4rI/U--dAVMGYdI/AAAAAAAAMRM/BaVe5Bg9NqM/s1600/_C127143.JPG Hi there! You know today is Scraps of Darkness Kit Club Reveal of December Kit? Unfortunately I haven't my Kit yet :(
Hej hej! Wiecie, że dziś jest premiera nowego zestawu Scraps of Darkness? Niestety nie dostałam jeszcze swojego :(

Strasznie się martwiłam, bo od 7. grudnia status przesyłki się nie zmieniał... podczas pisania posta sprawdziłam (znowu!) i... moje skarby doleciały do Polski! Mam nadzieję, że dorwę się do nich w poniedziałek :)
Pamiętacie, że od tego miesiąca jestem Edukatorem? :) (zna ktoś lepsze tłumaczenie tego słowa?) Od tego zestawu będę wam pokazywała filmiki z kursami! Trzymajcie za mnie kciuki!
 I was so worried 'cause tracking from 7th Dec didn't change... but I just check that and... my Kit arrived to Poland! Yay! Hope to get it in Monday :) 
Do You remember I become from Design Team Member to Educator? December is my first month with videos for You! Fingers crossed!

*
Anyway... I have to show You my entry to round journal of Urtica! Title is "inspirations". I make page with "light". There are words "shining", "dazzle", "sparkling", "reflection'. :) A lot of Sorbet from Art Anthology! I love that dimensional sparkling paint! I told You that a while ago ;)
Good news? Art Anthology is on SOD December Color Add On!! How cool :D
Niezależnie od opóźnień pocztowych mam dla Was zdjęcia mojego wpisu w wędrującym żurnalu Urtici :) Tematem szeroko pojęte... inspiracje! Moja inspiracja to światło
 Na stronach znalazło się dużo "sorbetu" od Art Anthology! Uwielbiam tę farbę 3d! ...ale o tym mówiłam już chwilę temu ;) 
...z dobrych wiadomości? Produkty ArtAnthology znalazły się w grudniowym dodatku Color Add On w SOD! Bardzo mnie to cieszy :D 

 I love that photo of dancing Frankensteins! Looks perfect with my photo with bokeh :D
Uwielbiam to zdjęcie z tańczącymi Frankensteinami! Wygląda świetnie z moją bokehową fotką :D

*
TFW!
Dzięki za uwagę!

4 komentarze:

  1. *przeciera oczy ze zdumienia* ŁAŁ! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. hm, będą takie same w różnych kolorach :D

    OdpowiedzUsuń
  3. ahahah makes me laugh so cute and fun.. but deeply creative!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Drycha - mixedmedia - craft - handmade , Blogger