Żółta kartka i Warszawa o świcie. | Yellow card and Warsaw at dawn

http://1.bp.blogspot.com/-VlwnOieOshc/UYgvM5gc-NI/AAAAAAAAJ1E/megK0XTmZgI/s1600/20130510yellowcard.jpgBardzo dziękuję Wam za komentarze! Uwielbiam Was czytać :) Często zastanawiam się, czy wiecie o moich odpowiedziach? 
Thank You so much for all Your comments! I love to read Your words! I often wondering if You see my answers?

http://distilleryimage3.s3.amazonaws.com/c40d8b24b85f11e2bacd22000a9e08df_7.jpghttp://distilleryimage11.s3.amazonaws.com/cf14e136b85d11e2980e22000ae90a1f_7.jpgMiałam dziś bardzo dobry dzień! Byłam na nogach już przed szóstą... i nie powstrzymałam się od uwiecznienia tego na zdjęciach (powyżej). Przed południem dostałam przesyłkę niespodziankę od sklepu Mixed Media Place (nawet nie wiedziałam, że brałam udział w konkursie! a co dopiero wygrana!), popołudniu Mocha Frappuccino i zdobycze w ciucholandzie, teraz tylko czekam na prototypy stempli 3rd Eye, które będą miały swoją premierę na początku czerwca...
Today was just great for me! I was on my feet before 6am... and I took photos from that occasion (above)... I received a surprise shipping from the Mixed Media Place store in the morning (didn't even know that I took part in the competition! and I won!) Afternoon? Mocha Frappuccino and findings in second hand, now I just waiting for prototypes 3rd Eye stamps, which will have its premiere in early June ...

...ale prywatą pojechałam, nie? ;) Ok, wracając do papieru... Pisałyście, że dobrze mi w zieleniach... a w żółtym? Chyba częściej go ostatnio używam...
...enough writing about everyday life! Back to crafts ;) You wrote that You like my green projects... and what do You think about yellow? I think I use it more often lately...Kartkę zgłaszam na kilka wyzwań... Pierwszym z nich jest wyzwanie Punky Scraps z mapką i kolorem. Drugie to błyszczące wyzwanie UHK Gallery! Ja bym nie wzięła udziału w takim wyzwaniu? Niemożliwe!
...trzecie to wyzwanie w Mixed Media Place - jak używasz gesso? No cóż, zazwyczaj do wybielania papierów i innych elementów :)
I want to take it for few challenges... First one: challenge on Punky Scraps blog with sketch and color. Second - bling it! on UHK Gallery blog (I had to make something blingy, right? ;) ...third is challenge on Mixed Media Place blog - How U use gesso? Well, usually for whitewashing. :)Na deser zostawiam Wam dwa kawałki, na których punkcie oszalałam. Oba są wykonywane przez zespół Delta Rae. Trafiłam na nich oglądając trailer do kolejnego sezonu True Blood i utonęłam w głosie blond-wokalistki.
At the end I want to share with You songs I loved from first sight! I found it thanks to trailer for next True Blood series. This blonde's voice from Delta Rea is amazing!

 

14 komentarzy:

 1. Wow! So beautiful! Love all the layers!

  OdpowiedzUsuń
 2. głos ma faktycznie niesamowity i cały zespół jest obłędny, ale po koncercie to oni muszą być chyba kompletnie wykończeni...

  co do pracy, to osobiście żółtego nie lubię, ale u ciebie wszystko doskonale się komponuje, w dodatku jest motylek i piórko, czyli jak najbardziej świetna kartka!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żółty też nie jest moim ulubionym kolorem :)))

   Tak, świetna jest :) Kawałki śpiewane przez innych członków zespołu mi się nie bardzo podobają, o ile w ogóle... ale jej mogę słuchać w kółko!

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oooo - ten żółty w Twoim wydaniu jest równie obłędny co zielony :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Very expresive the one colour is cool!
  Congratulations :D

  OdpowiedzUsuń
 6. WOW! I was totally blown of my feet by your card. Your set up on my bloggroll I can tell! Love how you used the sketch and the yellow challenge! Hope to see you play along with us again!

  OdpowiedzUsuń
 7. Kompletnie nietypowo jak na Ciebie Dryszko :) Ale ogromnie mi się ta kartka podoba :) :*

  OdpowiedzUsuń
 8. this is beautiful :) thank you for playing along and i do hope we see you again! :)

  n x

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Drycha - mixedmedia - craft - handmade , Blogger