ulubiony cytat * fav quote

 I made this tag a while ago... actually that was my entry to contest made by Scrappo store during craft event in Rzeszów last October. I won :} mwahaha
Theme was making the tag with fav quote. 
Scroll down to see bigger image.
I used here spiderweb and "el bahia" stamps from 3rd Eye.

pajęczyna TES-160 spiderweb stempel  el bahia ozdobne tło - TES-016 stempel
Zrobiłam tego taga już jakiś czas temu... w zasadzie to moja praca na konkurs Scrappo podczas ostatnich Rzeszowskich Spotkań Scrapowych (które odbyły się w październiku zeszłego roku). Wygrałam :} mwahaha
Konkurs polegał na wykonaniu taga z ulubionym cytatem.
Zjedźcie niżej, by obejrzeć większe zdjęcie.
Użyłam tutaj stempli z 3rd Eye: pajęczynę i "el bahia"

9 komentarzy:

 1. Świetna praca...i te kolory ! Cudo!
  Serdecznie pozdrawiam-Peninia*

  OdpowiedzUsuń
 2. podoba mi się . trochę kojarzy mi się z zastaną ścianą w starym domu w czasie remontu. Zerwana tapeta odsłania historię ludzi pod warstwami koloru .

  OdpowiedzUsuń
 3. You continue to amaze me. Did you add mod podge or some other medium as a final coat. My tags look much "dryer" than yours. -Betsy at PaperCalliope.com

  p.s. a lot of the buttons on here aren't translating, so I am hoping I guessed right to post and be notified of replies.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudny! Świetna kolorystyka ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. pomacałabym te fakturki :) bardzo mi się podoba kolorystyka, fajnie się wszystko przenika, szkoda, że nie mogę odczytać cytatu w całości z czego pochodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oo, nie możesz go odczytać? "Do not be sad because of people, they will all die" czyli "Nie smuć się przez ludzi, o tak wszyscy umrą". Trafiłam na niego gdzieś w sieci, na jakimś blogu obrazkowym lub pintereście, nie było ani źródła ani autora.

   Usuń
  2. no właśnie niedowidzę dokładnie, mam nadzieję, że nie tylko ja, bo w przeciwnym wypadku może się okazać, że zaczynają sie problemy ze wzrokiem :( podoba mi się ten cytat, zapamiętam sobie :)

   Usuń
 6. love your work , always so inspiring x

  OdpowiedzUsuń
 7. Ile warstw! Niesamowite jak wiele jest elementów przykuwających wzrok. Mam wrażenie, że jest tam mnóstwo rzeczy, które wzajemnie się przenikają. Prawdziwa magia! :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Drycha - mixedmedia - craft - handmade , Blogger