Wink of Stella Brush - video


 Filmik o Wink of Stella Brush z Zig / Kuretake. Jest to pisak / marker z nylonowym pędzelkiem, wypełniony tuszem pigmentowym z dodatkiem migoczącego pyłku.

Video about Wink of Stella Brush by Zig / Kuretake. It's pen with nylon brush tip, filled with pigment ink with shimmer.

- jak zacząć pracę z Wink of Stella Brush (rozpakowanie, przygotowanie do użycia),
- opis producenta (przetłumaczony z języka angielskiego na język polski przeze mnie),
- ważne uwagi producenta na temat zastosowań i przechowywania (przetłumaczone z języka angielskiego na język polski przeze mnie),
- jak używać? przykłady użycia: pisanie, kolorowanie, użycie na zwykłym papierze jak i na papierze czerpanym, powlekanym, na tkaninie oraz płótnie
- stemplowanie z Wink of Stella Brush,
- wygląd użytego produktu na ciemnym papierze,
- informacje o białej wersji Wink of Stella Brush,
- zbliżenie na testowane powierzchnie.
Fajną sztuczkę z białym Wink of Stella Brush pokazała na swoim blogu Czarownica - klikajcie :)

3 komentarze:

 1. Dzięki za film, nie wiedziałam o istnieniu tych pisaków. Bardzo mnie zaintrygowały, ponieważ ostatnio lubię kolorować stemple promarkerami ale tez i akwarelami, używam do nich pędzelka wodnego, a te markery z filmy wydają mi się podobne. Dlatego mamy parę pytań: jak z wydajnością tych pisaków? I czy po zurzyciu tuszu można je napełnić woda i traktowac jako pędzel wodny? I czy są dostępne w jakimś polskim sklepie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisaki są dostępne Na Strychu, tutaj: http://sklepik.na-strychu.pl/pl/searchquery/Wink+of+Stella+Brush/1/full/5?url=Wink,of,Stella,Brush Nawet je podlinkowałam w poście ale chyba niezbyt widocznie... Zaraz to poprawię.
   Nie wiem jak z wydajnością, dopiero się do nich dobrałam, a filmik to pierwsze wrażenia :) Już myślałam o napełnieniu ich ponownie po zużyciu oryginalnego tuszu ale nie mam pojęcia, jak to będzie działać później. Jeszcze żadnego z dwóch kupionych pisaków nie zużyłam.

   Usuń
 2. świetna zabaweczka :) bardzo lubię filmiki z których można się co nieco dowiedzieć o produktach :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Drycha - mixedmedia - craft - handmade , Blogger