Jak robić zacieki? * How to create stains?Scrapowy Pas Startowy zaprosił mnie jako Gościa! Przedwczoraj dziewczyny udostępniły wywiad ze mną, dziś udostępniam kurs na zacieki, a [tutaj] znajdziecie wyzwanie! ;)

Scrapowy Pas Startowy (translation is "Scrappy airstrip" or "Scrappy runway". Anyway - it's blog for papercraft beginners) invited me as a Guest! I gave an interview (omg, it's correct wording?), today I'm sharing with You tutorial with making stains and on Friday SPS will share challenge ;)
Video tutorial has english subtitles, click icon on the lower left corner of the player.
- Jak odnalazłaś swój własny scrapowy styl i jak byś go teraz opisała?
Stylu się nie szuka...To chyba nie jest tak, że stwierdzę "muszę znaleźć swój styl" i zaczynam kombinować. Nadal nie wiem, czy mam ten swój styl, czy nie. Nawet się nie zastanawiałam nad tym, po prostu w pewnym momencie usłyszałam, że mam swój Dryszkowy styl i że jest fajnie... Czasem widzisz fotografie jakiegoś projektu i wiesz, kto go zrobił. Nie analizujesz, czy są użyte kropeczki, poszarpania, charakterystyczne zestawienie kolorów... Po prostu wiesz, że to jest praca wykonana przez konkretna osobę i uśmiechasz się z uznaniem. Jakiś czas temu Finn spytała o [...]

Cały wywiad na Scrapowym Pasie Startowym. Zapraszam!

4 komentarze:

 1. Fantastyczny kurs! Kartka mega wyszła!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. czytałam, ogladałam, polecam :) a kartka wiadomo- ubóstwiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Efekt koncowy rewelacyjny ! Wyszlo swietnie, kursik pomocny :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Magiczny wywiad, Dryszko!
  Kartka piękna, kurs inspirujący bardzo!!!!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Drycha - mixedmedia - craft - handmade , Blogger