Waterbrush - pędzelek na wodę lub tusz oraz malowanie tuszami Distress

Odkąd je kupiłam - używam ciągle! Bardzo fajne rozwiązanie do kredek akwarelowych itp. Są wygodne, mieszczą się do piórnika (nie musicie zabierać słoiczków/pojemniczków na wodę).
I'm using them all the time since I've got them! Great thing to color with watercolor pencils etc. These are comfortable and I can put them on pencil case and go out!

Na tym video opowiadam o pędzelku oraz pokazuję, jak wygląda ich użycie z kredkami akwarelowymi, Gelatosami, tuszami Distress, Twinkling H2O, Inką Gold oraz Ecoliną. W ostatniej części filmu możecie obejrzeć jak kolorowałam mój widoczny obok rysunek - użyłam do niego m.in. właśnie tych pędzelków oraz tuszów Distress.
On this video I'm showing brushes and how to use them. I show using with watercolor pencils, Gelatos, Distress Inks, Twinkling H2O, Inka Gold and Ecolines. In the last part of video You can see how I colored my "Fly away with me" picture - I used waterbrushes and Distress inks.


http://youtu.be/ZIOuWM-Hiik TURN ON ENGLISH SUBTITLES - find icon on the beginning

Więcej moich ilustracji obejrzysz na tym blogu [klik] * See more illustrations by me on my other blog

4 komentarze:

  1. A za ile i gdzie można je kupić? :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W wielu sklepach plastycznych online :) Już nie pamiętam, w którym kupowałam. Pewnie w szal-art. Nie rozglądałam się za nimi w stacjonarnych sklepach.

      Usuń

Copyright © 2014 Drycha - mixedmedia - craft - handmade , Blogger