Rysunkowe wyzwanie: BUTY

Arbuzowy tydzień minął bardzo szybko, prawda? Wiem, że jeszcze minimum parę osób zaczęło szkicować - z tej okazji włączyłam poprzedni inlinkz. Możecie dołączyć do wyzwania w każdym momencie! Ze względów oczywistych jednak zachęcamy do regularnego szkicowania ;)

W zeszłym temacie królowały farbki ale pojawił się też arbuz nakropkowany! narysowany w technice pointylizmu. Każdy z rysunków ma w sobie coś fajnego! Same zobaczcie:


Tym razem bierzemy się za literę B i BUTY!
Przypominam, że zapraszamy wszystkich - obojętnie, czy rysujecie ołówkiem, długopisem czy markerem, poskramiacie kredki, akwarelki lub pastele. Podejmij wyzwanie i dołącz do nas! Nie liczy się poziom zaawansowania - to nie jest konkurs talentów, a wspólna zabawa mająca na celu potrenowanie, zmotywowanie i nauczenie się czegoś nowego. Macie czas do końca tygodnia ;) Poczęstujcie się powyższym bannerkiem, zaproście znajomych i zgłoście swoją pracę na dole tego posta w Inlinkz.


"Miał być większy format i jest, chociaż niewiele z niego wykorzystałam. I tak, wiem, że z tymi butami coś jest mocno nie tak, ale jeszcze nie wiem co i jak to poprawić Więc bardzo Was przepraszam, ale moje (w zasadzie - Zuzki) buty, wyglądają tak:""Są i moje butki - sandałki. Rysowane dosłownie na kolanie, na plaży, na zdobycznym zeszycie bez kratek i linii :) "i ja - Drycha:
Wypróbowałam pisaki z farbą na czarnej kartce. Pisaki fajne ale muszę jeszcze potrenować perspektywę :))O ile za arbuzem być może nie wszyscy przepadają, tak buty na pewno ma każdy ;)) Tym bardziej na Was liczymy! Zgłaszać się możecie w inlinkz:

14 komentarzy:

 1. Drysz, jak masz z perspektywą problemy to spróbuj sobie robić linie na zdjęciu czegos, i na kartce :) i potem odmierzaj sobie odleglosci :) nie wiem czy zrozumialas o co chodzi, ale to jest super jak sie ze zdjec rysuje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie nie chcę ze zdjęć... :) Ze zdjęcia raz sobie spróbowałam z Kimbrą zrobić siatkę i lecieć kwadracikami ale i tak średnie podobieństwo wyszło... o ile w ogóle... http://drycha-gallery.blogspot.com/2014/04/kimbra.html

   Usuń
 2. P.S. nie wiem czy coś narysuję w tym tygodniu bo mogę nie mieć czasu, ale znowu się postaram!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ha! Normalnie czułam, że będą buty:))) Obmyślam już, które by tu...;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej! co za genialny pomysł z tym wyzwaniem rysowaniem! cool! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Moje już gotowe a właściwie jeden but :) pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Podążam za rysunkowym peletonem - dodałam dzisiaj moje obuwie :). Fajna zabawa!
  Idę rozmyślać nad ciastem...

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Drycha - mixedmedia - craft - handmade , Blogger