Kartki Bożonarodzeniowe 2014

 

Miałam zrobić parę kartek świątecznych... ;) ale jak zaczęłam wszystkich liczyć, to zaraz pojawiło się prawie 30 imion, a coś czuję, że i tak zapomniałam o paru osobach... Już robię notatki na przyszły rok, żeby nikogo niechcący nie pominąć.

Długo nie mogłam się zebrać do gwiazdkowych kartek... ale wizyta Kasi, makowiec, grzane wino i świąteczna playlista [towarzyszyło nam wszystko od "It's Beginning To Look A Lot Like Christmas" Michaela Buble do "Another rock and roll Christmas" Iron Maiden] ruszyły machinę :D 

Uczepiłam się trójkątnych choinek :D układanych z guzików, pasków brokatu, kropeczek, ścinków papierowych... Szalałam z gwiazdkami wycinanymi dziurkaczem z brokatowego papieru! Na deser masa zielonej Inki Gold! 


http://4.bp.blogspot.com/-8ZIKYc_H5cM/VJnEaePPDWI/AAAAAAAAM7Q/GiVh2awTGkk/s1600/__1.pnghttp://2.bp.blogspot.com/-bfybvWRooGw/VJnEaWlmDdI/AAAAAAAAM7Y/I2KiYFbZkko/s1600/__2.png

Nie wszystkie kartki załapały się na zdjęcia ale i tak możecie obejrzeć niezłą gromadkę ;)

Życzę Wam Wesołej Gwiazdki!!!

8 komentarzy:

 1. Przepiękne kartki

  Wesołych Świąt
  źyczy
  Marcelka Fashion ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudne wszystkie, a moja najładniejsza :) Dziękuję i też życzę Ci cudownych Świąt oraz spełnienia marzeń i planów w Nowym roku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie! Życzę Ci radosnych świąt, wypełnionych domowym ciepłem i miłością.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest moc! A kartka z trybikami wręcz mnie powaliła na kolana, wielkie uznanie, cuda po prostu!! Wszystkiego dobrego na Święta i na "po Świętach" :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja najpiekniejsza :)) dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 6. Ojej, wszystkiezachwycające! A jdna w dodatku moja! Dziękuję kochana! I wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 7. Jaka szkoda, że trafiłam tu już po świętach!
  Świetny pomysł z guzikami!:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Drycha - mixedmedia - craft - handmade , Blogger