Cieliste / portretowe markery Clean Color Real Brush i Art&Graphic TwinPod moim filmikiem o Clean Color Real Brush Vrediana spytała:
https://www.youtube.com/watch?v=M455-AahWns&lc=z12bslejalv3jfsby04ci1cqvxbqxfn4bes
..a że odpowiedź na to pytanie jest bardzo ciekawa i przydatna - postanowiłam przygotować dla Was ten post. Zgromadziłam nie tylko Clean Color Real Brush ale i Art&Graphic Twin z tego względu, że oba pisaki mają to samo medium/ten sam tusz, a ich palety mocno się pokrywają. Paletkę przygotowałam na papierze Canson Illustration, który jest biały i świetnie nadaje się do markerów wodnych (i wielu innych mediów).


Nie powstrzymałam się przed dodaniem czerwieni do poniższego zestawienia. ;) Darowałam sobie odcienie oczu itp. ale wszelkie rumieńce, cienie i różne odcienie skóry poniższa paleta na pewno obejmuje.

W paletach Clean Color Real Brush i Art&Graphic Twin na pewno znajdą się jakieś jeszcze fajne cieliste / portretowe odcienie. Poniższe zestawienie robiłam tylko z markerów, które posiadam.
Jakie kolory Wy polecacie?


Zapraszam na mój kanał na YouTube, gdzie znajdziecie filmiki nie tylko o markerach ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Tagi

mixedmedia (161) kartki (85) scrapbooking (83) 3rd Eye (70) journal (68) tutorials (66) dark (61) Scraps of Darkness (58) kolaż (46) notesy (32) o produktach (24) lo (21) tagi (18) altered (16) halloween (15) warsztaty (11) albumy (10) dolls (8) muzyka (8) lalki (7) review (7) Kuretake (6) artykuł (5) ślub (5) monster high (4) steampunk (4) zakładki (4) fotografia (3) pudełka (3) home (2) pop-up (2) ramka (2) shadowbox (2) (anty)ramki i lustra (1) magnesy (1) quilling (1) recycle (1) vintage (1)
Copyright © 2014 Drycha - mixedmedia - craft - handmade , Blogger