Malowanie tuszem w kredkach na Washpapie!

Wiecie, że Inktense można używać do malowania na jedwabiu i bawełnie? To świetna sprawa! Pamiętasz pewnie, że malowałam już różnymi mediami na Washpapie ale były to mandale do wiszenia na ścianie, a nie wzór na przedmiocie do użytku codziennego. Byłam bardzo ciekawa, czy Inktense wytrzymają pranie na Waspapie. Washpapa to papier, który można szyć i prać - to celuloza impregnowana lateksem. Obawiałam się, że dodatek lateksu skutecznie uniemożliwi pranie przedmiotów kolorowanych Inktense. Musiałam się o tym przekonać w tym eksperymencie! :) Do akcji dołączył PotPot, który szyje same fajne rzeczy z Washpapy. Zobacz, czy się udało:Inktense (produkowane przez Derwent) to tusz w kredkach lub sztyftach. Po rozpuszczeniu wodą i wysuszeniu jest permanentny.

Przed kolorowaniem zrobiłam próbki palety kolorów w szkicowniku.

To był duży stres! Nie wyobrażam sobie, jak bardzo zawiedziona bym była, gdyby kolorowany godzinami arkusz 50x100cm Washpapy miał się sprać...

Wyglądają pięknie, prawda?

W pracowni PotPot uszyły się też kosmetyczka i etui.


Możliwość kolorowania na Washpapie daje nam wielkie pole do popisu. Co Ty uszyjesz i pomalujesz?


2 komentarze:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Tagi

mixedmedia (161) kartki (85) scrapbooking (83) 3rd Eye (70) journal (68) tutorials (66) dark (61) Scraps of Darkness (58) kolaż (46) notesy (32) o produktach (24) lo (21) tagi (18) altered (16) halloween (15) warsztaty (11) albumy (10) dolls (8) muzyka (8) lalki (7) review (7) Kuretake (6) artykuł (5) ślub (5) monster high (4) steampunk (4) zakładki (4) fotografia (3) pudełka (3) home (2) pop-up (2) ramka (2) shadowbox (2) (anty)ramki i lustra (1) magnesy (1) quilling (1) recycle (1) vintage (1)
Copyright © 2014 Drycha - mixedmedia - craft - handmade , Blogger