top level jeans

Ostatnio mam bardzo ambiwalentne odczucia. Z jednej strony dzieje się bardzo dużo, z drugiej mam wrażenie, że ciągle za mało. To tak jak kiedy macie ochotę posłuchać muzyki mimo, że z głośników lecą kolejne kawałki... Tez tak czasem macie? Z trzeciej chciałabym odetchnąć i wyjechać gdzieś na parę dni... Kłania się brak wakacji...
*

Przed ostatnimi targami powstało parę notesów, oto jeden z nich:

10 komentarzy:

 1. Uwielbiam Twoje notesy, mogłabym taki oglądać i oglądać :) W sumie dobrze, ze takiego nie mam, bo i tak by tylko leżał na półce, bo bałabym się cokolwiek w nim napisać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. obłędny!!!
  ahhh!! chciałabym go zmacać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. oj mnie tez takie uczucia czasem dopadaja.. i chyba wlasnie najlepszym lekarstwem na takie cos jest wyjazd.. odpoczynek od wszystkiego... zeby na powrot zatesknic.. mam nadzieje ze chociaz na weekend sie od wszystkiego wyrwiesz :)

  co do notesu to jak zwykle niesamowity, interesujacy i przyciagajacy uwage :)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Tagi

mixedmedia (161) kartki (85) scrapbooking (83) 3rd Eye (70) journal (68) tutorials (66) dark (61) Scraps of Darkness (58) kolaż (46) notesy (32) o produktach (24) lo (21) tagi (18) altered (16) halloween (15) warsztaty (11) albumy (10) dolls (8) muzyka (8) lalki (7) review (7) Kuretake (6) artykuł (5) ślub (5) monster high (4) steampunk (4) zakładki (4) fotografia (3) pudełka (3) home (2) pop-up (2) ramka (2) shadowbox (2) (anty)ramki i lustra (1) magnesy (1) quilling (1) recycle (1) vintage (1)
Copyright © 2014 Drycha - mixedmedia - craft - handmade , Blogger