Żółta kartka i Warszawa o świcie. | Yellow card and Warsaw at dawn

http://1.bp.blogspot.com/-VlwnOieOshc/UYgvM5gc-NI/AAAAAAAAJ1E/megK0XTmZgI/s1600/20130510yellowcard.jpgBardzo dziękuję Wam za komentarze! Uwielbiam Was czytać :) Często zastanawiam się, czy wiecie o moich odpowiedziach? 
Thank You so much for all Your comments! I love to read Your words! I often wondering if You see my answers?

http://distilleryimage3.s3.amazonaws.com/c40d8b24b85f11e2bacd22000a9e08df_7.jpghttp://distilleryimage11.s3.amazonaws.com/cf14e136b85d11e2980e22000ae90a1f_7.jpgMiałam dziś bardzo dobry dzień! Byłam na nogach już przed szóstą... i nie powstrzymałam się od uwiecznienia tego na zdjęciach (powyżej). Przed południem dostałam przesyłkę niespodziankę od sklepu Mixed Media Place (nawet nie wiedziałam, że brałam udział w konkursie! a co dopiero wygrana!), popołudniu Mocha Frappuccino i zdobycze w ciucholandzie, teraz tylko czekam na prototypy stempli 3rd Eye, które będą miały swoją premierę na początku czerwca...
Today was just great for me! I was on my feet before 6am... and I took photos from that occasion (above)... I received a surprise shipping from the Mixed Media Place store in the morning (didn't even know that I took part in the competition! and I won!) Afternoon? Mocha Frappuccino and findings in second hand, now I just waiting for prototypes 3rd Eye stamps, which will have its premiere in early June ...

...ale prywatą pojechałam, nie? ;) Ok, wracając do papieru... Pisałyście, że dobrze mi w zieleniach... a w żółtym? Chyba częściej go ostatnio używam...
...enough writing about everyday life! Back to crafts ;) You wrote that You like my green projects... and what do You think about yellow? I think I use it more often lately...Kartkę zgłaszam na kilka wyzwań... Pierwszym z nich jest wyzwanie Punky Scraps z mapką i kolorem. Drugie to błyszczące wyzwanie UHK Gallery! Ja bym nie wzięła udziału w takim wyzwaniu? Niemożliwe!
...trzecie to wyzwanie w Mixed Media Place - jak używasz gesso? No cóż, zazwyczaj do wybielania papierów i innych elementów :)
I want to take it for few challenges... First one: challenge on Punky Scraps blog with sketch and color. Second - bling it! on UHK Gallery blog (I had to make something blingy, right? ;) ...third is challenge on Mixed Media Place blog - How U use gesso? Well, usually for whitewashing. :)Na deser zostawiam Wam dwa kawałki, na których punkcie oszalałam. Oba są wykonywane przez zespół Delta Rae. Trafiłam na nich oglądając trailer do kolejnego sezonu True Blood i utonęłam w głosie blond-wokalistki.
At the end I want to share with You songs I loved from first sight! I found it thanks to trailer for next True Blood series. This blonde's voice from Delta Rea is amazing!

 

14 komentarzy:

 1. Wow! So beautiful! Love all the layers!

  OdpowiedzUsuń
 2. głos ma faktycznie niesamowity i cały zespół jest obłędny, ale po koncercie to oni muszą być chyba kompletnie wykończeni...

  co do pracy, to osobiście żółtego nie lubię, ale u ciebie wszystko doskonale się komponuje, w dodatku jest motylek i piórko, czyli jak najbardziej świetna kartka!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żółty też nie jest moim ulubionym kolorem :)))

   Tak, świetna jest :) Kawałki śpiewane przez innych członków zespołu mi się nie bardzo podobają, o ile w ogóle... ale jej mogę słuchać w kółko!

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oooo - ten żółty w Twoim wydaniu jest równie obłędny co zielony :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Very expresive the one colour is cool!
  Congratulations :D

  OdpowiedzUsuń
 6. WOW! I was totally blown of my feet by your card. Your set up on my bloggroll I can tell! Love how you used the sketch and the yellow challenge! Hope to see you play along with us again!

  OdpowiedzUsuń
 7. Kompletnie nietypowo jak na Ciebie Dryszko :) Ale ogromnie mi się ta kartka podoba :) :*

  OdpowiedzUsuń
 8. this is beautiful :) thank you for playing along and i do hope we see you again! :)

  n x

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Tagi

mixedmedia (161) kartki (85) scrapbooking (83) 3rd Eye (70) journal (68) tutorials (66) dark (61) Scraps of Darkness (58) kolaż (46) notesy (32) o produktach (24) lo (21) tagi (18) altered (16) halloween (15) warsztaty (11) albumy (10) dolls (8) muzyka (8) lalki (7) review (7) Kuretake (6) artykuł (5) ślub (5) monster high (4) steampunk (4) zakładki (4) fotografia (3) pudełka (3) home (2) pop-up (2) ramka (2) shadowbox (2) (anty)ramki i lustra (1) magnesy (1) quilling (1) recycle (1) vintage (1)
Copyright © 2014 Drycha - mixedmedia - craft - handmade , Blogger