Wink of Stella Brush - video


 Filmik o Wink of Stella Brush z Zig / Kuretake. Jest to pisak / marker z nylonowym pędzelkiem, wypełniony tuszem pigmentowym z dodatkiem migoczącego pyłku.

Video about Wink of Stella Brush by Zig / Kuretake. It's pen with nylon brush tip, filled with pigment ink with shimmer.

- jak zacząć pracę z Wink of Stella Brush (rozpakowanie, przygotowanie do użycia),
- opis producenta (przetłumaczony z języka angielskiego na język polski przeze mnie),
- ważne uwagi producenta na temat zastosowań i przechowywania (przetłumaczone z języka angielskiego na język polski przeze mnie),
- jak używać? przykłady użycia: pisanie, kolorowanie, użycie na zwykłym papierze jak i na papierze czerpanym, powlekanym, na tkaninie oraz płótnie
- stemplowanie z Wink of Stella Brush,
- wygląd użytego produktu na ciemnym papierze,
- informacje o białej wersji Wink of Stella Brush,
- zbliżenie na testowane powierzchnie.
Fajną sztuczkę z białym Wink of Stella Brush pokazała na swoim blogu Czarownica - klikajcie :)

3 komentarze:

 1. Dzięki za film, nie wiedziałam o istnieniu tych pisaków. Bardzo mnie zaintrygowały, ponieważ ostatnio lubię kolorować stemple promarkerami ale tez i akwarelami, używam do nich pędzelka wodnego, a te markery z filmy wydają mi się podobne. Dlatego mamy parę pytań: jak z wydajnością tych pisaków? I czy po zurzyciu tuszu można je napełnić woda i traktowac jako pędzel wodny? I czy są dostępne w jakimś polskim sklepie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisaki są dostępne Na Strychu, tutaj: http://sklepik.na-strychu.pl/pl/searchquery/Wink+of+Stella+Brush/1/full/5?url=Wink,of,Stella,Brush Nawet je podlinkowałam w poście ale chyba niezbyt widocznie... Zaraz to poprawię.
   Nie wiem jak z wydajnością, dopiero się do nich dobrałam, a filmik to pierwsze wrażenia :) Już myślałam o napełnieniu ich ponownie po zużyciu oryginalnego tuszu ale nie mam pojęcia, jak to będzie działać później. Jeszcze żadnego z dwóch kupionych pisaków nie zużyłam.

   Usuń
 2. świetna zabaweczka :) bardzo lubię filmiki z których można się co nieco dowiedzieć o produktach :)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Tagi

mixedmedia (161) kartki (85) scrapbooking (83) 3rd Eye (70) journal (68) tutorials (66) dark (61) Scraps of Darkness (58) kolaż (46) notesy (32) o produktach (24) lo (21) tagi (18) altered (16) halloween (15) warsztaty (11) albumy (10) dolls (8) muzyka (8) lalki (7) review (7) Kuretake (6) artykuł (5) ślub (5) monster high (4) steampunk (4) zakładki (4) fotografia (3) pudełka (3) home (2) pop-up (2) ramka (2) shadowbox (2) (anty)ramki i lustra (1) magnesy (1) quilling (1) recycle (1) vintage (1)
Copyright © 2014 Drycha - mixedmedia - craft - handmade , Blogger