Gelly Roll Glaze - kolejne kosmiczne pisaki :)


W tym video pokazuję, czym charakteryzują się japońskie pisaki Gelly Roll Glaze i na jakie sposoby można je wykorzystywać. Gelly Roll Glaze to gelpeny, które produkuje Sakura. Tusz Glaze’ów po wyschnięciu jest błyszczący, transparentny, nieco wypukły i wodoodporny. Wyjątkiem jest pisak o białym tuszu - ten kryje bardzo fajnie. Więcej w wideo:Informacje w wideo:
Czy Gelly Roll Glaze można rozwadniać?
Jak zmaksymalizować efekt wypukłości?
Po co mi przezroczysty pisak?
Czy Gelly Roll Glaze można używać na kalce?
Czy Gelly Roll Glaze można używać na folii?
Na jakich powierzchniach można używać Gelly Roll Glaze? Jeśli masz jakieś pytania - pisz śmiało. 

Gelly Roll w sklepach:

Różne Gelly Roll w Empik.com | Gelly Roll Glaze na Ceneo.pl*


O Gelly Rollach innych rodzajów mówiłam już na YouTube, a to na pewno nie ostatnie wideo o tej serii.Jeśli nie chcesz przegapić następnych video o pisakach Gelly Roll - zasubskrybuj kanał i kliknij dzwoneczek. ;)

 

*linki afiliacyjne

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Tagi

mixedmedia (161) kartki (85) scrapbooking (83) 3rd Eye (70) journal (68) tutorials (66) dark (61) Scraps of Darkness (58) kolaż (46) notesy (32) o produktach (24) lo (21) tagi (18) altered (16) halloween (15) warsztaty (11) albumy (10) dolls (8) muzyka (8) lalki (7) review (7) Kuretake (6) artykuł (5) ślub (5) monster high (4) steampunk (4) zakładki (4) fotografia (3) pudełka (3) home (2) pop-up (2) ramka (2) shadowbox (2) (anty)ramki i lustra (1) magnesy (1) quilling (1) recycle (1) vintage (1)
Copyright © 2014 Drycha - mixedmedia - craft - handmade , Blogger